Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Kaledere Okulu’nda Akıllı Oyuncaklar Sergisi - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2247 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Kaledere Okulu’nda Akıllı Oyuncaklar Sergisi

08 Ocak 2020 - 296 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Kaledere Okulu’nda Akıllı Oyuncaklar Sergisi
Kaledere Okulu’nda Akıllı Oyuncaklar Sergisi

Ünye Kaledere İlkokulu’nda düzenlenen sergide öğrencilerin hazırladığı akıllı oyuncaklar yer aldı. Okulun anasınıfı öğrencileri ve velilerinin hazırladığı akıllı oyuncaklar diğer öğrencilerin de beğenisine sunuldu. Şekilleri, sayıları ve renkleri görsel meteryallerle daha kolay öğrenmeyi ve paylaşmayı amaçlayan sergi eTwinning projesi kapsamında gerçekleştirildi.

“37 Ortaklı Projenin Ordu’daki Ortağıyız”

Öğrenci ve aile işbirliğinde hazırlanan serginin amacını anlatan Okulun Anasınıfı Öğretmeni Esma Arslan, “Kaledere İlkokulu Anasınıfı olarak eTwinning platformunda ortağı olduğumuz Akıllı Oyuncaklar projemizin bugün sergisini düzenledik. Proje kapsamında öğrencilerimiz ve aileleri evde zeka geliştirici, bireysel anlamda çocuklarımızı destekleyen oyuncaklar tasarladı ve hazırladılar. Okulda sunumlarını yaptılar. Bugün de düzenlenen sergi ile diğer sınıf öğrencilerine bunları sunduk. 23 öğrencimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz sergimizde öğrencilerimiz hazırladıkları oyunları anlatıyorlar. Türkiye genelinde 37 ortaklı projenin Ordu’da tek katılımcısı bizim anasınıfımız oldu. Öğrenme, işbirliği ve eğitim anlamında çok keyifli bir proje oldu. Velilerimiz de eTwinning’in kapsamını da bu proje ile anlamış oldu. Projemizi başarıyla gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

“Çocuklarla Keyifli Zaman Geçirdik”Kaledere-Okulu’nda-Akıllı-Oyuncaklar-Sergisi-11

Çocuklarla keyifli vakit geçiren Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ise yaptığı açıklamada “Kaledere İlkokulu’muzda güzel bir eTwinning Projesi’nde birlikteydik. Çocuklarımız akıllı oyunlar sayesinde renkleri, sayıları ve şekilleri çok güzel oyunlarla öğrenme imkanı bulmuşlar. Biz bu projeyi hazırlayan değerli öğretmenimize, okul idaremize teşekkür ediyoruz. Eğitim bu şekilde oyun meteryalleri geliştirilerek daha zengin hale geliyor. Burada çocuklarımızla hazırladıkları eğitici oyunları oynadık ve çocuklarımızın renkleri, sayıları ve şekilleri öğrendiğini gördük. Bu da bizleri mutlu etti. Zaten eTwinning projesinin amacı çocukların paylaşım yoluyla yerel ve ulusal düzeyde birlikte öğrenmelerini sağlamak. Bu anlamda da başarılı bir çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaledere-Okulu’nda-Akıllı-Oyuncaklar-Sergisi-8 Kaledere-Okulu’nda-Akıllı-Oyuncaklar-Sergisi-6 Kaledere-Okulu’nda-Akıllı-Oyuncaklar-Sergisi-2 Kaledere-Okulu’nda-Akıllı-Oyuncaklar-Sergisi-1

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika