Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Kano Şampiyonası Ordu’da - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Kano Şampiyonası Ordu’da

19 Haziran 2021 - 635 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»Kano Şampiyonası Ordu’da
Kano Şampiyonası Ordu’da

Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kano sporu için Ordu’da çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, “Gelecek ay yapacağımız test yarışlarının ardından Durgun Su Türkiye Şampiyonası’nı Ordu’muzda Durgun Su Sporları Merkezi’nde yapacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in denizden daha fazla istifade etmek amacıyla başlattığı çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Denizin kano, yelken ve sörf ile renklendiği çalışmalar kapsamında Kano Yardımcı Antrenörlük Kursu, 16’sı Ordulu olmak üzere toplam 38 kursiyerin katılımı Fatsa ilçesinde gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı devam eden Kano Yardımcı Antrenörlük Kursu kapsamında eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti. Eğitimlerine devam eden kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Güler ve Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı, tüm kursiyerlere başarı dileğinde bulundu.

Başkan Güler: “Ordu Kano Sporunun Çekim Merkezi Haline Geldi”

Ordu’da imkansızı başardıklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’da bir imkansızı gerçekleştirdik. Ordu artık kano sporu için önemli bir çekim merkezi haline geldi. Şu anda 38 sporcu kano eğitimleri alıyor. Bu sporcularımız eğitimlerini tamamladıklarında yardımcı antrenör olacaklar. Bu eğitimleri yıl boyunca sürdürerek önemli çalışmalara imza atacağız. Durgun Su Sporları Merkezi’ndeki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor, kısa süre içerisinde bu çalışmaları da tamamlayarak Karadeniz’de yeni bir merkezi ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı: “Kano Ordu’da Yükselen Bir Değer Olmaya Başladı”

Ordu’da su sporları alanında yapılan çalışmaları çok beğendiklerini ifade eden Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in vizyonu ile kano sporunun Ordu’da yükselen bir değer olduğunu belirtti.

Durgun Su Sporları Merkezi’nde incelemelerde bulunduklarını ve Durgun Su Türkiye Şampiyonası’nı Ordu’da yapacaklarının altını çizen Kabakçı, “Sayın Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gülyalı ilçesinde yapımı devam eden Durgun Su Sporları merkezine inceledik. Gerçekten son derece güzel bir alan oluşturulmuş. Gelecek ay yapacağımız test yarışlarının ardından Durgun Su Türkiye Şampiyonası’nı Ordu’muzda Durgun Su Sporları Merkezi’nde yapacağız. Kano Ordu’da yükselen bir değer olmaya başladı. Sadece kano değil, Sayın Başkanımızın vizyonu doğrultusunda diğer su sporlarında da Ordu’nun bir adım öne çıktığını Ankara’da görüyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Güler ve Kabakçı daha sonra Fatsa ilçesinde faaliyet gösteren kano ve yelken yapım atölyesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika