Dolar : Alış : 13.7740 / Satış : 13.7988
Euro : Alış : 15.5503 / Satış : 15.5783
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye18°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA

26 Ekim 2018 - 365 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA
MHP’DEN BİR ADAY ADAYI DAHA

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşmasıyla beraber Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatından aday adaylığı açıklamaları peş peşe gelmeye devam ediyor.
MHP Ünye İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Hacı Demir ile bir araya gelerek aday adaylığı ile ilgili konuşan Mustafa Aybastı,” “Kendini düşünen değil, kentini düşünen bir başkan olmak için aday adayıyım” dedi.

Mustafa Aybastı “ Ünye kentine vizyon kazandırmak, akmayan trafiği çözmek, OSKİ, Doğalgaz, YEDAŞ, altyapı için kazdıkları ve bıraktıkları çukurları düzeltmek, gelen yatırımcıyı bıktırmak, yatırımdan vazgeçirtmek için değil Belediyenin tüm imkanları ile çözmek, sokak aralarında kötü şartlarda gürültü yayarak yapılan düğünler yerine uygun sabit fiyatlarla örnek (Atatürk Parkında – bahçesinde herkese eşit koşullarda düğün sünnet nişan yaptırmak, sel tehlikesini USB- Kepçe ile köprü uçlarında bekleyerek değil Ünye’ye kanal projesi yapmak, Büyükşehir ile kavga ederek değil ortak çözümler üretmek, Ünye’nin sembolü olan Çamlığı korumak, çarpık kentleşmeyi önlemek, için aday adayıyım” dedi.

MHP’in ilk resmi aday açıklamasından sonra diğer aday adaylarının açıklamasını yapan MHP İlçe Başkanı Hacı Demir, “Bu süreçte aday adaylarının peş peşe gelmesi Milliyetçi Hareket Partisinin bir revaçta olduğunu yükselişte olduğunun bir göstergesidir. Halk bile artık MHP den iyi bir aday adayı bekliyor. Tabi bize gelen adayların kişilikleri kimlikleri düzgün halk tarından sevilen insanlardır. Ahmet Ceylan abimiz bir İç Mimar, Mustafa Aybastı Beyefendide Şehir Planlamacısı olarak, hepsi Ünye’ye hizmet etme aşkı ile kimlikleri ile de yaptıkları meslek dalı olarak ta hizmet verebilecek Ünye Belediye başkanlığı olacak vasıf var kendilerinde her şeyden önce MHP adayıdır. MHP temsilen Belediye Başkanlığına aday olacaklardır” şeklinde konuştu. ALP MEDYA

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika