Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Millet Bahçesi İle Fatsa Daha da Güzelleşecek - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Millet Bahçesi İle Fatsa Daha da Güzelleşecek

03 Mayıs 2023 - 30 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Millet Bahçesi İle Fatsa Daha da Güzelleşecek
Millet Bahçesi İle Fatsa Daha da Güzelleşecek

Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer Fatsa Millet Bahçesi Proje alanında incelemelerde bulundu.   Fatsa Millet Bahçesi Projesinin Karadeniz sahil yoluna sıfır kodunda olması nedeniyle Ordu’nun diğer ilçelerinde yararlanabileceği bir proje olacağını belirten Bakan Özer, “Millet Bahçesi Projesinin tamamlanması ile Fatsa’nın 920 ilçe içerisinde çok daha farklı renkleri ile açılımları ile kendisini gösterecek bir ilçemiz haline gelecek.” dedi.

Millet Bahçesi Projesinin görseller ve saha üzerinde incelenmesinin ardından ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Sayın Bakanımızın ilimize teşrifleriyle birlikte 50 milyon liralık hibe desteği sağlayarak önümüzdeki hafta inşallah zemin etüt çalışmalarına başlayacağımız ve hızlı bir şekilde bu yılın sonuna kadar zemin etüdünü tamamlayıp tamamen mimari kısmına geçecek olduğumuz Millet Bahçemiz 85 dönümlük Millet Bahçesi projemizin içerisinde özellikle gençler, engelliler ve yaşlılar için güzel yaşam alanları var, rekreasyon alanları var, spor alanları var. İnşallah kısa süre içerisinde sadece Fatsa’mızın değil bölgemizin en önemli yaşam alanlarından birini hemşerilerimizle Ordulu hemşerilerimiz de buluşturmuş olacağız. Karadeniz sahil yoluna sıfır kodunda bulunan bu Millet Bahçemiz aynı zamanda da sahil yolundan geçen tüm hemşehrilerimize de hizmet etmiş olacak. Böylesine önemli bir yatırımın şehrimize kazandırılmasında büyük emeği olan, büyük desteği olan Sayın Bakanımıza tüm Fatsalı hemşehrilerim, bölge havzasında bulunan ilçe hemşerilerimiz adına teşekkürlerimi, şükranlarımı iletiyorum.” dedi.

“Millet Bahçesi Sadece Fatsa’nın Değil Ordu’nun Tüm İlçelerinin İşine de Yarayacak”
Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer ise Fatsa Millet Bahçesi’nin başlayabilmesi için 50 milyonluk ödenek konusunda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ile görüşerek Fatsa’ya kazandırdıklarını ifade ederek, “Böylece Sayın Başkanımızın da bahsettiği gibi önümüzdeki hafta içerisinde hızlı bir şekilde inşallah böylesine güzel detaylı bir projeyi Fatsa’mıza kazandırmış olacağız. Tabi bundan sadece Fatsa kazançlı çıkmayacak, Ordu kazançlı çıkacak çünkü Ünye’ye de yakın, diğer ilçelere yakın, Ordu merkeze yakın, insanların keyifli, nitelikli zaman geçireceği bir mekan olacak. Birde Sayın Başkanım Ordu’ya bir Tarım Lisesi istemişti, Tarım Lisesini de Fatsa’ya kazandırdık. Diğer eğitim yatırımlarıyla ilgili de her türlü desteği verdik. Yani Fatsa’mızı inşallah bu desteklerle çok daha hızlı bir şekilde yoluna yürüyecek ve 920 ilçe içerisinde çok daha farklı renkleri ile açılımları ile kendisini gösterecek bir ilçemiz haline gelecek. Bu yatırımların Fatsa’mıza ve Ordumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Emek veren mevcut milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. Fatsa Belediye Başkanımıza gerçekten çok dinamik, genç bir başkanımız var. Heyecanlı bir başkanımız var. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başkanımıza, diğer emek veren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu yatırımlarla Ordu artık farklı şeyleri konuşuyor olacak.” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika