Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

NİHAT ŞEN ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

12 Kasım 2018 - 295 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»NİHAT ŞEN ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI
NİHAT ŞEN ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

Ak Parti’den Ünye Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mimar Nihat Şen resmi başvurusunu yaptı. Mimar Şen’e destek veren çok sayıda vatandaş da hem ilçe başkanlığına hem de Cumhuriyet Meydanı’na geldi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “Aday adaylık sürecimizde Ak Parti’den Ünye Belediye Başkan Aday Adayı olmak için başvurusunu yapan Nihat Şen beyefendiye ben hayırlı olsun diyorum. Allah aday adayı arkadaşlarımıza hayırlı olacaksa nasip etsin. Bizler de ilçemize, memleketimize hayırlı olacaksa nasip etsin diyoruz. Hayırlı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

Ünye Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Nihat Şen ise Başkan Tavlı’ya çiçek vererek konuşmasına başlarken “Ünyeli bir evladınız olarak İstanbul’da iş hayatını sürdürdüm. Kendi işimizi Metropol bir şehirde kurduk ve uzun yıllar çalıştık. Ben sözlerimin başında öncelikle anne ve babama teşekkür ediyorum. Meslektaşım olan hayat arkadaşım Dilek Şen ile aldığımız karar doğrultusunda Ünye Belediye Başkan Aday adayı olmaya karar verdik. Ben iş hayatında hep Ünye’ye nasıl bir hizmet yapabilirim düşüncesi içerisinde oldum. 2008 yılında Ünye Cumhuriyet Meydanı yapım işini kar gözetmeksizin en düşük tekli vererek aldık ve Ünye’ye hizmet etmenin gururunu yaşadık. Bu süreçte o zaman bizi bir takım siyasi büyüklerimiz incelemeye almışlar ki 2009 yılında Ünye Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Ardından 2014 yılında yine bize gönül vermiş, bize inanmış değerli büyüklerimizin, kardeşlerimizin ısrarlarıyla Ak Parti’den Belediye Başkanı olarak görmek istediler ve Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Bu bir süreçtir. unyeyi-sahada-yonetecegiz-5Sürecin sonunda şimdiki kardeşimizi aday olarak gösterdiler ve kardeşimiz geçen 4,5 yıllık süre içerisinde Ünye’ye hizmet etti. 2014 yılına kadar hep kendi işimizi yaptık ancak 2014 yılında İçişleri Bakanlığımız bize bürokratlık görevi verdi. Adapazarı Hendek İlçesi’nde Kentsel Dönüşümden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevi ve ardından Kahramankazan Belediyesi Kentsel Dönüşümden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yürüttüm” dedi.

Bu zamana kadar ki bilgi birikimlerimizi Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ve yurt dışında çeşitli programlarda paylaştık. Ben bilginin paylaşılınca güzel ve değer kazanacağına inanan biriyim. Bu vesile ile çeşitli çalışmalarımız oldu. Birçok Ulusal basında da bilgilerimi paylaşma fırsatı bulduk. Bizim toplumumuz üç şeye inanır. Dokunacak, görecek ve yiyecek. Bu üçlü kombinasyonu sağlamadığınız sürece toplumu inandırmanız mümkün değil. O yüzden Allah bize bu hizmet etme makamını kısmet ettiği takdirde 126 bin Ünyeli ile beraber ilçemizi yöneteceğiz. İlçe teşkilatımız ile beraber Ünye’yi yöneteceğiz. Ama bu yönetim şeklimiz oda içinde değil, masa etrafında değil sahada, sokaklarda sizlerle birlikte yürüteceğiz. Ünye’nin sadece 26 Km. sahil bandından ibaret olmayıp arkalarına varıncaya kadar birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika