Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ordu Eski Millet Vekili Eyüp Fatsa ”Göreve hazırım”

03 Kasım 2018 - 314 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Ordu Eski Millet Vekili Eyüp Fatsa ”Göreve hazırım”
Ordu Eski Millet Vekili Eyüp Fatsa ”Göreve hazırım”

Ak Parti den Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olacak olan Eski Milletvekili Eyüp Fatsa adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada göreve hazırım dedi.

Oney Flash FM’de yayınlanan Haftanın Yorumu programına telefon bağlantısıyla katılan ve gündeme dair konularla ilgili soruları yanıtlayan Ordu Eski Milletvekili Eyüp FATSA Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığında aday adayı mısınız? Sorusuna yanıt verdi.

FATSA yaptığı açıklamada: “Kamuoyunda işaret edilen isimlerin hepsi ile zaman zaman siyaset yaptım. Geldiğimiz noktada her yaşanan sıkıntıdan her seçimden sonra alınan bir takım olumsuz neticelerden bizlerin isminin gündeme geliyor olması esasen bizim zamanında çok güzel şeyler yaptığımızı gösterir. Herkesten siyasetçi olur ama sonucun da insanlar iyi veya kötü siyasetçi der. Mesele siyaseti yapmakta değil maharet siyaseti yönetmektedir.

Biz Ordu’da yönetilemeyen bir siyasetin neticesini yaşadık.  Bugün geldiğimiz noktada ben Ak Parti’nin kurucusuyum. Ben hiç bir zaman sorumluluktan kaçmadım. Dur derler dururum, gel derler gelirim.  Partimin emrindeyim. bu çerçevede gerek kamuoyunda gerek parti teşkilatlarından gelen arkadaşlarımızı, gerek Ordu da ki sivil toplum kuruluşları, gerekse kendi etrafımızdaki çevremizde bu konunda ciddi teşvik görüyorum. Bende bunları değerlendiriyorum. Bu anlamda göreve hazırım. Her yerde bir takım adaylar tespit edilecektir. Biz bu süreci tespit ediyoruz eğer bir görev ve sorumluluk verilirse sorumluluğu seve seve kabul edeceğimizi ifade ederim.  Ben siyasette kimseyi kendime rakip görerek siyaset yapmadım. Herkes kendini ifade eder.  Şu an net olarak bir kararım yok. Olduğunda hep birlikte bunu kamuoyu ile paylaşırız” dedi.

Eski Vekil FATSA Ordu için siyasi değerlendirmesinde; “Biz yönetilemeyen siyasetin sıkıntılarını yaşadık. Eğer herkes kendi işini yapıyor olsa idi bugün bu sıkıntılar yaşanmayacaktı. Ordu da hiçbir şey olmamış gibi hareket edemeyiz.  Türkiye’de ilk 10 dan son sıralara düştük. Bu bir gece de Ordulu seçmenler Ak Parti’ye oy vermiyoruz diyerek oy vermediler. Seçmenlerin Ak Parti’ye oy vermemesi için neredeyse elimizden geleni yaptık” ifadesini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika