Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ORDU İTFAİYESİNE ÖNEMLİ GÖREV - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ORDU İTFAİYESİNE ÖNEMLİ GÖREV

31 Ağustos 2021 - 221 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»ORDU İTFAİYESİNE ÖNEMLİ GÖREV
ORDU İTFAİYESİNE ÖNEMLİ GÖREV

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Yusuf Çınkıl, Tüm İtfaiyeciler Birliği 12. Olağan Genel Kurulunda genel başkan yardımcısı olarak seçildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasından sonra İtfaiye Dairesi Başkanı olarak atanan ve görev yaptığı süre boyunca ekibiyle birçok başarılı çalışmalara imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Yusuf Çınkıl, Tüm İtfaiyeciler Birliği 12. Olağan Genel Kurulu’nun ardından yapılan seçimde genel başkan yardımcısı olarak seçildi.DAİRE BAŞKANI YUSUF ÇINKIL’DAN TEŞEKKÜRGerçekleştirilen kongrede genel başkan yardımcısı olarak seçilen Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Yusuf Çınkıl, emeği geçen herkese teşekkür etti.Daire Başkanı Yusuf Çınkıl yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:“Öncelikle Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı görevini bizlere layık görerek takdim eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle geçtiğimiz hafta Balıkesir ilinde yapılan ve yaklaşık 30 bin itfaiye çalışanını temsil eden Tüm İtfaiyeciler Birliği 12. Olağan Genel Kurulu sonrası yapılan seçimle beni genel başkan yardımcılığına layık gören tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hep beraber daha güzel işler yapmak adına sıkı çalışma gerçekleştireceğiz.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika