Dolar : Alış : 15.9249 / Satış : 15.9536
Euro : Alış : 16.8483 / Satış : 16.8786
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU

Warning: file_get_contents(http://www.mynet.com/havadurumu/asya/turkiye/unye): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/inc/box/havadurumu/hava.php on line 0
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1556 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ordu Valisi Seddar Yavuz İlküvez’de

11 Mart 2020 - 130 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Ordu Valisi Seddar Yavuz İlküvez’de
Ordu Valisi Seddar Yavuz İlküvez’de

Ordu Valisi Seddar Yavuz, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, il müdürleri, Büyükşehir Daire Başkanlarıyla birlikte bölgeye geçti.

Vali Yavuz ve beraberindeki heyet önce Çaybaşı İlçesi’ne uğrayarak burada İlçe Kaymakamlığı ve Belediyeyi ziyaret ederek ilçenin sorunları ile ilgili görüşmeler yaptı.

Daha sonra İlküvez Göksu Mahallesi Kepçelideki tesise geçen Vali Yavuz, burayı gezerek incelemelerde bulundu. Burada bölge sakinlerinin şikayetlerini dinleyen Yavuz, konuyla ilgili olarak İlküvez’de düzenlenecek toplantıya katılmak üzere tesisin bulunduğu alandan ayrıldı.

Bölge sakinlerini dinledi

İlküvez Düğün Salonu’nda Büyükşehir Belediye Başkanı ve Çaybaşı Belediye Başkanıyla bölge sakinleriyle toplanan Ordu Valisi Seddar Yavuz, burada yaptığı konuşmasında çöp sahasındaki temizliğin yapılacağını, buranın daha düzenli hale getirilmesi için gerekli çalışmanın başlatılacağını, bunun içinde bir süreye ihtiyaç olduğunu söyledi.

Bölge sakinlerinin, “Burada çöp istemiyoruz, çöp tesisi istemiyoruz” çıkışları karşısında, burada vatandaşların istemediği hiçbir şeyin olmayacağını ifade eden Vali Yavuz, düzenlemenin yapılmasına ve düzenleme yapıldıktan sonrasının görülmesi gerektiğine işaret etti.

“Vali Bey’in gelmesinden ziyadesiyle memnun olduk”

Toplantı sonrası gazetemize açıklamada bulunan bölge sakinleri, “Vali Beyin bölgeye gelmesinden, yerinde inceleme yapmasından ve bizlerle konuyu görüşmesinden ziyadesiyle memnun olduk. Ancak, yapılan toplantıda bizim ta baştan beri dile getirdiğimiz, ‘Buraya dökülen çöp bir an önce kaldırılsın, biz burada çöple ilgili hiçbir şey istemiyoruz’ talebimizin karşılığını maalesef göremedik. Hala beklemedeyiz, hala nöbet yerimizdeyiz” dediler.

Ünye KENT Haber

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika