Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Personellere Seminer Verildi - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Personellere Seminer Verildi

16 Haziran 2022 - 65 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Personellere Seminer Verildi
Personellere Seminer Verildi

Ünye Müftülüğü tarafından Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 Yılı Yaz Kur’an Kursları Uygulama Esasları kapsamında 27 Haziranda başlayıp 26 Ağustos’ta sona erecek olan 2022 yılı yaz Kur’an kurslarında görev alacak personellere yönelik seminer düzenlendi.

Seminerde, Yaz Kur’an Kursları Uygulama Esasları çerçevesinde, Yaz Kur’an Kurslarına kayıtların nasıl yapılacağı, eğitim öğretimde ne gibi program ve materyallerden istifade edilebileceği, sınıf yönetimi, ergenlerde sosyal medya bağımlılığı, din eğitiminde eğitici oyunlar ve drama gibi konular anlatıldı.

Ünye Müftülüğü Konferans Salonu’nda 15.06.2022 Çarşamba günü gerçekleştirilen seminer İlçe Müftülüğü Hüseyin Okuş’un açılış konuşması ile başladı.

Seminerde 2022 Yılı Yaz Kur’an Kursları Uygulama Esasları Mevzuatı, Sınıf Yönetimi, Eğitim-Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Din Eğitiminde Eğitici Oyunlar ve Drama konulu sunumlar gerçekleştirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika