Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Şahin Ak Parti’ye Yüklendi! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 31.2392 / Satış : 31.2955
Euro : Alış : 33.7797 / Satış : 33.8406
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2145 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Şahin Ak Parti’ye Yüklendi!

19 Nisan 2023 - 64 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Şahin Ak Parti’ye Yüklendi!
Şahin Ak Parti’ye Yüklendi!

İyi Parti Ordu 1. sıra milletvekili adayı İdris Naim Şahin, Ünye-Fatsa teşkilatlarının katılımıyla düzenlenen iftar programında konuşarak Ak Parti’yi hedef aldı, yıllardır çözümlenemeyen, yarım kalmış projeler üzerinden isim vermeden Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’a yüklendi. Özellikle Ünye Akkuş Niksar Yolu üzerinden siyasi ithamlarda bulunan Şahin, “Bu yolun katili belli, firarda katil, yatırım katili” diyerek çözüm yolu olarak İYİ Parti’yi işaret etti.

“Bazen susmak değerlidir” diyen İçişleri Eski Bakanı Şahin, artık konuşma vaktinin geldiğini söyledi, “Işığın gücü söndü, güneşin ışığı herkesi aydınlatacak” dedi.

İYİ Partili milletvekili adaylarını da yanına alarak bu işin bir ekip işi olduğunu söyleyen Şahin, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Fatsa Ünye arasındayız. Yaşasın Ünye Fatsa kardeşliği ve dostluğu. Kıskananlar da çatlasın. Fatsamızın 10 yıllardır gündemde olan çevre yolu projesi var. Fatsa çevre yolu İYİ Parti ekibi Ordu birincisi olduğu takdirde bizim namus borcumuzdur. Çevre yolu konusunda bu altı aday sadece Fatsa milletvekilidir. Ünye Akkuş Niksar yolu da birileri tarafından siyaset uğruna katledilmiş bir projedir. Katili bellidir. Faili bellidir ve firaridir şu anda. Ordu topraklarına gelememektedir ve gelmesin de zaten, istemiyorum ben şahsen. Ünye Akkuş Tokat yolunun ihaleye çıkmış projesini durduran proje katili, yatırım katili malumdur; Ünyeli bilir, Fatsalı bilir. Şu bilinsin ki Ünye Akkuş Yolu da Karadeniz’i İç Anadolu’ya bağlayacak yol da İyi Parti ekibimizle birlikte Ordu’da birinci olduğumuz takdirde o da bizim namusumuzdur ve boynumuzun borcudur inşallah. Biz ekip olarak fındık, ana yollar ve diğer ana projeler konusunda inşallah Ordumuzun desteği olduğu müddetçe ana konularımız olacaktır.”

Haber: Talip KOCAKOÇ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika