Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
SES GETİREN 2040 KİTABININ SERÜVENİNİ, HASAN ÖZ SALI AKŞAM CANLI YAYINDA ANLATACAK - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

SES GETİREN 2040 KİTABININ SERÜVENİNİ, HASAN ÖZ SALI AKŞAM CANLI YAYINDA ANLATACAK

21 Aralık 2021 - 106 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»SES GETİREN 2040 KİTABININ SERÜVENİNİ, HASAN ÖZ SALI AKŞAM CANLI YAYINDA ANLATACAK
SES GETİREN 2040 KİTABININ SERÜVENİNİ,  HASAN ÖZ SALI AKŞAM CANLI YAYINDA ANLATACAK

Ünye’den başlayan ve Ordu’nun tamamını kuşatan devamında da ülkeye yayılabilecek maddi ve manevi kalkınma projelerinin gerçekleşmiş gibi azmin zaferi hikâyelerinden oluşan 2040 Romanı serüveni 21 Aralık Salı Altaş TV ekranlarında canlı yayında anlatılacak.

“Murat Doğan ile ORDU BURADA” programını canlı yayın olarak her Salı sunan Murat Doğan’ın bu haftaki canlı yayın konuğu Mustafa Hasan Öz olacak.
Programda Ordu için düşünülen maddi ve manevi kalkınma teklif projelerin yer aldığı 2040 kitabının serüveni konuşulacak.

KİTAP NEDEN YAZILDI, ETKİLERİ NE OLDU?
Kitapta teklif edilen projelerin gerçekleşmiş gibi azmin zaferi hikâyeleri anlatılıyor. Ünyeliler Yazdı, 2040, Kar Tanelerinden Gökkuşağına, Yeni Bir Dünya, Başarıların Romanı neden yazıldı, içinde hangi projeler var, teklif edilen projeler için çalışmalar başladı mı? Kitabın etkileri nasıl oldu, bu beş aydır yapılan çalışmalarda nereye gelindi, okuyanlar ve inceleyenler neler söyledi hepsinin konuşulacağı program ilgi ile bekleniyor.

KİTAP VE İÇERİĞİ PROJELER İLGİ GÖRDÜ MÜ?
Ünyeli hemşerilerinden destek alarak iddialarını ortaya koyan ve teklif ettiği projelerinin dosyasını ilgi çeksin ve heyecan oluştursun diye roman halinde yazan Mustafa Hasan Öz, altı aydır tanıtım ve dağıtım faaliyetlerini, müzakereleri sürdürürken medya tarafından da ilgi ile takip ediliyor.

YAYIN BEYKOZ STÜDYOSUNDAN 21.30’DA CANLI
Salı günü akşamı saat 21.30’da canlı olarak yayınlanacak programda Murat Doğan kitaptaki projeleri ve kitabın serüvenini canlı yayın konuğu Mustafa Hasan Öz’e soracak. Program Altaş TV’nin İstanbul Beykoz’daki stüdyosundan yayınlanacak.

ALANINDA İLK ESER BAŞVURU KİTABI OLDU
2040 Romanına, alanında ilk olması ve adeta bir başvuru kitabı olması dolayısı ile ülke genelinde medyada ilgi duyulmaya artarak devam ediliyor.
Ordulular, hedefimiz romandaki faydalı projelerin bir bir hayata geçirilmesi, Ordu’nun ve ülkenin kalkınmasına faydalı olmasıdır diyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika