Dolar : Alış : 32.9441 / Satış : 33.0035
Euro : Alış : 35.8679 / Satış : 35.9325
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2285 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Tavlı: “Engelli olmak bir kusur değildir”

10 Mayıs 2019 - 266 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Tavlı: “Engelli olmak bir kusur değildir”
Tavlı: “Engelli olmak bir kusur değildir”

Ordu’nun Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Engelli olmak bir kusur değildir. Eğer bir engel arıyorsak, bilinmeli ki en büyük engel körelmiş kalplere sahip olan vücutlardır” dedi. 
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “1016 Mayıs Engelliler Haftası” dolayısıyla yaptığı açıklamada, engellilerin toplum içerisinde yaşamlarını daha da kolaylaştırmak için her kesimin elinden geleni yapması gerektiğini vurguladı.
Engelli vatandaşların her daim hizmetinde olduklarını belirten Başkan Tavlı, “Engelli olmak bir kusur değildir. Eğer bir engel arıyorsak, bilinmeli ki en büyük engel körelmiş kalplere sahip olan vücutlardır. Bilmeliyiz ki hepimiz bir engelli adayıyız. Gelin hep birlikte engellilerimizin engellerini kaldıralım. Onların geleceğe güvenle bakabilmeleri ve üreten bireyler olarak kendi kendilerine yeter duruma gelmeleri için işbirliği içinde olalım. Bu anlamda, hükümetimiz tarafından engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapılmış, engelli istihdamında ciddi artışlar sağlanmıştır. Evde bakım hizmetlerinden binlerce vatandaşımızın faydalanması sağlanmıştır. Bizler, engelli vatandaşlarımızın her daim hizmetindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika