Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Tavlı: Rehavete kapılmayalım - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Tavlı: Rehavete kapılmayalım

05 Mayıs 2020 - 236 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Tavlı: Rehavete kapılmayalım
Tavlı: Rehavete kapılmayalım

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, alınan tedbirler ve vatandaşlarımızın bu tedbirlere riayet etmesi sonucu koronavirüste yeni vaka sayılarından ciddi azalış trendine girildiğini belirtti.

Tavlı: Rehavete kapılmayalım 

Başkan Tavlı, bu sonuçların rehavete yol açmaması gerektiğini belirterek, “Aksi takdirde vakaların yeniden yükselişe geçmesini engelleyemeyiz” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, koronavirüste azalış trendine girilmesinin rehavete yol açmaması gerektiğini söyledi. 

-“Sosyal mesafe kuralı gözardı edilmemeli”- 

Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından toplumsal hareketlilikte artış yaşandığını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, market ve pazaryeri gibi alışveriş noktaları ile caddelerde sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiğinin altını çizdi. 

Başkan Tavlı, “Alınan tedbirler ve vatandaşlarımızın bu tedbirlere riayet etmesi sonucu koronavirüste yeni vaka sayılarından ciddi azalış trendine girildi. Bu sonuçların rehavete yol açmaması gerekmekte. Aksi takdirde vakaların yeniden yükselişe geçmesini engelleyemeyiz.” diye konuştu 

-“Medya bilinçlendirme çalışmasında aktif rol oynuyor”- 

Bu kapsamda yerel medyaya da teşekkür eden ve büyük görevler düştüğünü belirten Başkan Tavlı, uyarıcı haberlerin sürekli olarak yazılı, görsel, işitsel ve sosyal medya üzerinden yapılmasının gerekliliğini vurguladı. 

-Denetim ve cezalar devam edecek- 

Sosyal izolasyon ve sosyal mesafeye aykırı durumlara müsamaha gösterilmeyeceğini bir kez daha hatırlatan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, gerekli denetimlerin daha da arttırılacağını ve kurallara uymayanlara idari ve cezai yaptırım uygulanacağını söyledi.

Ünye KENT Haber

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika