Dolar : Alış : 18.7876 / Satış : 18.8215
Euro : Alış : 20.4525 / Satış : 20.4894
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1731 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ünye Halk Eğitim Er Meydanında Derece Yaptı

04 Ocak 2019 - 247 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Ünye Halk Eğitim Er Meydanında Derece Yaptı
Ünye Halk Eğitim Er Meydanında Derece Yaptı

Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açılan güreş kursunda eğitim gören sporcular dereceyle döndü.

Ordu’da yapılan il Birinciliği müsabakalarına 28 takım katılırken Halk Eğitim’in sporcuları takım olarak üçüncülük elde etti. Beden Eğitimi Öğretmenleri Hakan Er ve Mustafa Con’un antrenörlüğünde müsabakalara hazırlanan sporculardan altısı ilk üçe girdi. Sporculardan Emirhan Ergün en centilmen sporcu unvanı alırken, Batuhan Keskin ikinci, Fatih Çoban üçüncü, Serkan Bektaş üçüncü, Murat Tombaş üçüncü, Eyüp Kocakoç üçüncü ve Mert Güney üçüncü oldu. Bu sporcular aynı zamanda Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Sporcuların başarısından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, “inşallah bu bir başlangıç. Elde edilen başarı hiçte küçük değil. Bu kadar takımın arasından gençler kategorisinde takım olarak aldığınız üçüncülük başarısı güzel. Sporcu öğrencilerin ve antrenörlerin büyük gayreti ile kurum olarak bizim ve okul yönetiminin destekleriyle güzel işler yaptınız. Bir işi yapmak için hedef koymanız yeterlidir. Ben sizlerin milli takıma kadar yükseleceğine inanıyorum. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yönetimine de teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun” dedi.

Sporcuların gönüllü olarak ve severek antrenmanlara katıldığını ifade eden Beden Eğitimi Öğretmenleri Mustafa Con Er “biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Öğrencilerimizin güreşi kendilerinin istemeleri başarıyı getirdi. Çünkü karşılarında seçilmiş sporcular vardı. Katılımın çok olmasına rağmen aldığımız derece iyi bir derecedir. Biz bu sporcularımızla Türkiye Şampiyonası’na gitmeyi istiyoruz. Ben Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne destekleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum ” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika