Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
ÜNYE İLÇE HIFZISSIHHA KURULUNDAN PAZARYERİ KARARI - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2191 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ÜNYE İLÇE HIFZISSIHHA KURULUNDAN PAZARYERİ KARARI

28 Temmuz 2020 - 241 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»ÜNYE İLÇE HIFZISSIHHA KURULUNDAN PAZARYERİ KARARI
ÜNYE İLÇE HIFZISSIHHA KURULUNDAN PAZARYERİ KARARI

BİR BUÇUK AYDIR IRMAK CADDESİNDEKİ YENİ YERLERİNDE HİZMET VEREN PAZARCI ESNAFI YENİ YERLERİNDEN MEMNUN OLMADIKLARI GEREKÇESİYLE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE EYLEM YAPARAK TEZGAH AÇMAMIŞTI.

Yeni yerlerinden memnun olmadıklarını dile getiren pazarcı esnafı ünye belediye başkanı hüseyin tavlının kendilerine söz verdiğini belirterek, kendilerine burada sahip çıkılmadığını , işlerinin burada iyi olmadığını, ve Çarşamba günü bizler de kimseyi dinlemeyip eski yerlerimizde yeniden tezgah açacaklarını dile getirmişlerdi.

ünye ilçe hıfzıssıhha kurulunun bugün yaptığı toplantıdan ise pazarcıları üzecek kara çıktı. toplantıda alınan kararda “Ülkemizde ve ilçemizde yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle Liseler Mahallesi Irmak Caddesi’ne alınan pazaryerinin, ilçe hıfzıssıhha kurulu toplantısında, salgının yeniden artışa geçmesi göz önünde bulundurularak yine aynı yerde çarşamba ve pazar günleri açılmasına devam edilmesi kararı verilmiştir. Artan pozitif vakaların önüne geçilebilmesi için pazaryerine giriş ve çıkışlar kontrollü yapılacak, girişlere maske ve dezenfektan konularak hijyen şartları en üst seviyede sağlanacaktır.
Halkımıza ve pazarcılarımıza duyurulur.” denildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika