Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Ünye İskelesi ışıl ışıl olacak! - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ünye İskelesi ışıl ışıl olacak!

28 Mart 2020 - 202 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Ünye İskelesi ışıl ışıl olacak!
Ünye İskelesi ışıl ışıl olacak!

Ünye İskelesi montajlı otomasyon kontrollü ışıklandırma alım işi için Ordu Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından ihaleye çıkıldı.

İskele’deki ışıklandırmanın Büyükşehir Belediyesinden, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı tarafından istendi. İskelede yapılacak ve renkli, hareketli olacak ışıklandırma sonrası İskelenin geceleri ışıl ışıl olacağı ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; “Ünye İskelesi Montajlı Otomasyon Kontrollü Işıklandırma Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır” denildi.

İhale 21 Nisan saat 10:00’da Ordu Büyükşehir Belediyesi ihale salonunda yapılacak. İşin bitim süresi ihaleyi kazanan firma ile ile yapılacak sözleşme sonrası 1 ay olarak belirlendi.

Ünye KENT Haber

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika