Dolar : Alış : 7.7975 / Satış : 7.8116
Euro : Alış : 9.2988 / Satış : 9.3156
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1042 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ÜNYE ÖZEL UĞUR OKULU KAPILARINI BASINA AÇTI

17 Kasım 2018 - 344 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»ÜNYE ÖZEL UĞUR OKULU KAPILARINI BASINA AÇTI
ÜNYE ÖZEL UĞUR OKULU KAPILARINI BASINA AÇTI

Ünye Fatsa Uğur Okullarının yeni yönetimi ve yeni kadrosu basın ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. 2016 yılında açılan ve 3 yıldır Ünye’de hizmette olan Uğur Okulları Anaokulundan Liseye kadar eğitim vererek önümüzdeki dönemde Fen Lisesi’ni de bünyesine kazandırmayı hedefliyor.

Programda konuşma yapan Ünye Fatsa Uğur Okulları Kurucu Müdürü Nadir Orhan,” Bizler Ünye Fatsa Uğur Okulları olarak bölgedeki bu okulun yönetimini yeni devraldık. Genel merkeze bağlı olan bu okulumuz artık bizim idaremizde. Bizde yıllardır bu bölgede öğretmenlik yapan insanlarız. Uğur’un kurumsal kimliği ve belli unyenin-uguru-yenilendi-9standartları ile bu işletmenin insanların sorunlarını birebir dinleyerek ve çözüm bularak, bulunduğumuz şartlara göre en uygun şekilde eğitim yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Okulumuza Fen Lisesi Açılacak

Önümüzdeki dönem içerisinde Ünye- Fatsa Uğur Okulları olarak Fen Lisesinin kazandırılacağını söyleyen Kurucu Müdür Nadir Orhan,” Okulumuzda anaokulundan liseye kadar bütün eğitim kademeleri bulunuyor. Bir Fen Lisesi açmayı planlıyoruz. Bunun için girişimlerini başlattık. Sanırım yılbaşında onay gelecek. Bölgemizdeki belli seviyenin üzerinde olan öğrencilerimize daha iyi hizmet vermek için böyle bir girişimde bulunduk” diye konuştu.

Etkinlik Ağırlıklı Bir Okuluz

unyenin-uguru-yenilendi-15Okul içerisinde her türlü yeniliklerin ve etkinliklerin olduğunu söyleyen Orhan,” Okulumuz çok yeni ve 3 yıllık bir okuldur. Ünye’de ve bu bölgede, geçmişte değişik sebeplerle çok fazla bilinirliği yok. Bunun için Ünye’nin basınını okulumuzla buluşturmak istedik. Değişik vesilelerle zaman zaman yine bir araya geleceğiz. Yaptığımız etkinliklere sizleri davet edip bunların duyulmasını istiyoruz. Çünkü hakikaten çok etkinlik ağırlıklı bir okuluz. Her düzeydeki öğrencilerimiz için çok fazla etkinliklerimiz bulunuyor. Okulumuzun diğer imkanlarından konferans salonlarında hem Ünyelilerin hem de sizlerin yararlanmasını isteriz.” ifadelerini kullandı.

unyenin-uguru-yenilendi-18 unyenin-uguru-yenilendi-1 unyenin-uguru-yenilendi -24 -20

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika