Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Ünye’nin Mahallerinde Muhtar Seçimleri Tamamlandı. - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2191 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Ünye’nin Mahallerinde Muhtar Seçimleri Tamamlandı.

04 Nisan 2024 - 10 kez okunmuş
Ana Sayfa » yerel siyaset»Ünye’nin Mahallerinde Muhtar Seçimleri Tamamlandı.
Ünye’nin Mahallerinde Muhtar Seçimleri Tamamlandı.

31 Mart 2024 Mahalli idareler seçiminde çekişmeli geçen ve en bol adayın yarıştığı mahalle muhtarlığı seçiminde 6 Mahalle muhtarı seçimleri kaybetti ve 8 yeni muhtar adayı kazanarak mahallesine hizmet etmek için mahallesinin seçmenlerinden seçilerek beş yıl süre ile yetki aldılar.

31 Mart 2024 Mahalli idareler seçiminde çekişmeli geçen ve en bol adayın yarıştığı mahalle muhtarlığı seçiminde Ünye merkez yer alan 18 mahalle muhtarından Fevzi Çakmak mahallesi muhtarı aday olmadığı Ünye Döşemedibi mahallesi muhtarının karşısına aday çıkmadığı için 6 Mahalle muhtarı seçimleri kaybetti ve 8 yeni muhtar adayı kazanarak mahallesine hizmet etmek için mahallesinin seçmenlerinden seçilerek beş yıl süre ile yetki aldılar.

Ünye merkezde yer alan 18 mahalleden sekizinde mevcut muhtarların karşısına aday olan yeni muhtarlar seçimi kazanarak seçmenlerinden beş  yıl süre ile görev ve yetki aldılar.
Edinilen bilgiye göre Ünye merkez Çamurlu Mahallesinde 20 yıldır görevde olan muhtar Altan Yılmaz’ın karşısına ikinci kez aday olan ve 9 oy farkla kazanarak Çamurlu Mahallesine muhtar seçilen eski samancı esnaflarından Ahmet Çelik, Hamidiye Mahallesi ikinci dönem adayı Ömer Atik’ 9 oy fark ile geçen Elektrikçi Aydın Arslan, Bayramca mahallesinde 25 yıldır görevde olan muhtar Cengiz Bahçe karşısına aday olan Erol Usta 9 oy fak ile seçimi aldı. Saraçlı Mahallesinde iki dönem muhtarlık yapan Arslan Akbaş’ın karşısını ikinci kez aday olan İsmail Kurt ile Karşıyaka mahallesinde dört dönemdir 20 yıl görevde olan Ali Efiloğlu’nun karşısına aday olanlardan seçimi İsmail Karayiğit ile Ünye merkez Liseler Mahallesinde 25 yıldır görevde olan Fatih Mutlu’nun karşısına ikinci kez aday olan Mehmet Kisbet bu kez seçimi büyük oy farkıyla kazandı.

MUHTARLAR

1 Atatürk Mahallesi Ziya Güzelsu

2 Bayramca Mahallesi Erol USTA

3 Burunucu Mahallesi Kemal Özdemir

4 Çamurlu Mahallesi Ahmet ÇELİK

5 Çınarlık Mahallesi Ahmet Koç

6 Döşemedibi Mahallesi Hulisi ERGÜL

7 Fevzi Çakmak Mahallesi Yaşar YILDIZ

8 Gölevi Mahallesi Hasan Yüksel

9 Gürecülü Mahallesi Ceyhan Gür

10 Hamidiye Mahallesi Aydın Arslan

11 İpekyolu Mahallesi Mustafa Çiçek

12 Kaledere Mahallesi Mustafa Bıyıkoğlu

13 Karşıyaka Mahallesi İhsan KARAMAN

14 Liseler Mahallesi Mehmet KISBET

15 Nuriye Mahallesi Naci Erdurak

16 Ortayılmazlar Mahallesi Seyhan İhtiyaroğlu

17 Yunus Emre Mahallesi Abdullah Kısbet

18 Saraçlı Mahallesi İsmail KURT

19 Erenyurt Mahallesi Abdullah ZEREY

20 İnkur Mahallesi Selim YANIK

21 Pelitli Yatak Mahallesi Ayhan KARAYİĞİT

22 Tekkiraz Mahallesi Yaşar Kolcu

23 Yenikent Mahallesi Doğan Kabarak

24 Yeşilkent Mahallesi Cemil KIRAL

25 Hanyanı Mahallesi Mustafa Yazıcı

26 Fatih Mahallesi Mehmet ERKEN

27 Ağudere Mahallesi Muhittin Ocak

28 Ataköy Mahallesi İsmet Keskin

29 Aydıntepe Mahallesi Mehmet FİDAN

30 Başköy Mahallesi Cemal Mazlumoğlu

31 Beylerce Mahallesi Hüseyin Ereren

32 Çakmak Mahallesi Tevfik Tokaç

33 Çatak Mahallesi Havva Çekinkaya

34 Çatalpınar Mahallesi Süleyman KÜÇÜK

35 Çataltepe Mahallesi Mehmet Kol

36 Cevizdere Mahallesi Şükrü Balcıoğlu

37 Çınarcık Mahallesi Ahmet Genç

38 Çiğdem Mahallesi Cemalettin ÖZKAYA

39 Dereköy Mahallesi Fahrettin Keskin

40 Denizbükü Mahallesi Fevzi Uysal

41 Dizdar Mahallesi İdris Kurt

42 Düzköy Mahallesi Hüseyin Sarı

43 Düzsaylan Mahallesi Mustafa YİĞİT

44 Elmalık Mahallesi Mustafa Demir

45 Esenkale Mahallesi Sakine ŞİŞMAN

46 Eskikızılcakese Mahallesi Murat UZUN

47 Güzelyalı Mahallesi Recep Ali Demir

48 Göbü Mahallesi Ahmet OCAKTAN

49 Güzelkale Mahallesi Ziya Ahmet Bıyıkoğlu

50 Gölcüğez Mahallesi Tacettin Kaya

51 Günpınar Mahallesi Hakan EKMEKCİ

52 Hizarbaşıgünlük Mahallesi Ahmet Şahin

53 Hizarbaşı kumarlı Mahallesi İlyas Erat

54 Killik Mahallesi İsmail Akpınar

55 Kadılar Mahallesi Şenel Karakullukçu

56 Kaleköy Mahallesi Ceyhan Ürer

57 Kaledibi Mahallesi Murat Kuşlu

58 Keşköy Mahallesi Hicabi BALCI

59 Kocuklu Mahallesi Okay Çelik

60 Kuşculu Mahallesi Davut Ocak

61 Kuşdoğan Mahallesi Haluk Dönmez

62 Nadırlı Mahallesi Abdullah Arslan

63 Nurettin Mahallesi Erol Okuyan

64 Ortaköy Mahallesi Nail Kaymak

65 Sahilköy Mahallesi Mehmet Şensoy

66 Saraycık Mahallesi Hasan GÜLER

67 Sarıhalil Mahallesi Murat TOY

68 Saylan Mahallesi Üzeyir ÇAT

69 Sofutepesi Mahallesi Abdullah Coşkan

70 Şenyurt Mahallesi Osman HAZARBAŞI

71 Pınarbaşı Mahallesi Faruk Çalık

72 Taflancık Mahallesi Hüseyin Özmen

73 Taşca Mahallesi Sabri Ocak

74 Tepeköy Mahallesi İsmail Özdemirkan

75 Uğurlu Mahallesi Mehmet EMİR

76 Üçpınar Mahallesi Salih DEMİREL

77 Yavi Mahallesi İlhan KALAFAT

78 Yaycı Mahallesi Mustafa Öztürk

79 Yazkonağı Mahallesi İhsan Bağcı

80 Yaylalı Mahallesi Metin Okçu

81 Yenikızılcakese Mahallesi Cafer KIRCA

82 Yiğitler Mahallesi Cemal AKMAN

83 Yüceler Mahallesi Seyfullah Keçeci

84 Yeniköy Mahallesi Adem Çiftçi

85 Yeşilada Mahallesi Şuayip Azakl

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika