Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Vali Sonel: “Devletimizin Şefkat Yüzüyle Vatandaşımızın Yanındayız” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Vali Sonel: “Devletimizin Şefkat Yüzüyle Vatandaşımızın Yanındayız”

19 Ocak 2023 - 53 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Vali Sonel: “Devletimizin Şefkat Yüzüyle Vatandaşımızın Yanındayız”
Vali Sonel: “Devletimizin Şefkat Yüzüyle Vatandaşımızın Yanındayız”

Vali Tuncay Sonel, vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dile getirdikleri “Halk Günü” toplantılarını düzenli olarak sürdürüyor. Her hafta Çarşamba günü Eski Valilik Binası toplantı salonunda düzenlediği “Halk Günü” toplantısında yine yöre insanlarımızla bir araya geldi.

“Devletimizin sıcaklığını ve güler yüzünü şehrimizin en ücra köşesindeki vatandaşımıza kadar göstermeye gayret ediyoruz. Bugün, talep ve şikâyetlerini iletmek üzere gelen vatandaşlarımızı dinleyerek, çözüm üreteceğiz” diyen Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısına katılan Gölköy ilçesi Karagöz mahallesinde yaşayan bedensel engeli olan Erkan Karameşe ile de yakından ilgilendi.

Engeli Olan Erkan Karameşe’yi Mutlu Etti

Mahalle Muhtarı Necati Karameşe ile birlikte “Halk Günü” toplantısına gelen Erkan Karameşe, aynı mahallede yaşayan 6 vatandaşımızın bedensel engeli bulunduğunu belirterek, beton yol isteğinde bulundu. Vali Sonel, YİKOB görevlilerine bedensel engeli olan Erkan Karameşe’nin talebinin değerlendirilerek, gerekli çalışmanın yapılması talimatını verdi.

Bedensel engeli olan Erkan Karameşe ise talebini olumlu karşılayan Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, “Sayın Valim teşekkür ediyorum. Mahallede bulunan diğer engeli bulunan vatandaşlarımızın selamlarını getirdim. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

Vali Tuncay Sonel daha önce tanıştığı 8 yaşındaki Busenur Ünzile Temiz ile yakından ilgilenerek akıllı saat talebini yerine getirdi. 1. sınıf öğrencisi Busenur Ünzile Temiz, Vali Tuncay Sonel sarılarak teşekkür etti.

Küçük Zeynep’e Vali Amcasından Jest

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü”ne katılan Ebru Koç’un kızının doğum günü olduğunu söylemesi üzerine harekete geçti. 6 yaşına basan Zeynep için “İyi ki doğdun Zeynep. Vali Amcan” mesajını ileterek, doğum günü pastası ve çeşitli armağanlar ile jest yapan Vali Sonel, küçük Zeynep’e sağlıklı ve uzun ömür dileğinde bulundu.

“Halk Günü” toplantısında 428 vatandaş ile bir araya gelen Vali Sonel, kendisine iletilen ihtiyaç ve taleplerin çözümü için de toplantıda hazır bulunan ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika