Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Vali Sonel Son Halk Günüde 489 Ordulunun Derdini Dinledi - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Vali Sonel Son Halk Günüde 489 Ordulunun Derdini Dinledi

11 Ağustos 2023 - 31 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Vali Sonel Son Halk Günüde 489 Ordulunun Derdini Dinledi
Vali Sonel Son Halk Günüde 489 Ordulunun Derdini Dinledi

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri düzenli olarak gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.  Eski Valilik binasında gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında 489 yöre insanımızla bir araya gelen Vali Sonel, sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerini dinledi.

“Halk Günü” toplantısında iş, sağlık, ekonomik ve özel sorunlar başta olmak üzere kendisine iletilen tüm talepleri yerine getirme ve çözüme kavuşturma gayretinde olan Vali Sonel, “Halk Günü”ne gelen tüm vatandaşların boş gönderilmeyeceğini ifade etti.  Her zaman olduğu gibi “Halk Günü” toplantısında depremzede ailelere, yetim, öksüz, engeli olan, yaşlı, çocuklu aileler ve sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarımıza öncelik veren Vali Sonel, aileleri ile birlikte “Halk Günü”ne gelen çocukların her birine de çeşitli hediyeler ve oyuncaklar vererek, onları da sevindirmeyi ihmal etmedi.

DESTEK OLUYORUZ

Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısında yol sorunlarını dile getiren vatandaşlara yardımcı olacaklarını ve yol sorunlarının giderileceği sözünü verdi. Yıllardır yaşadıkları yol sorununa çözüm bulan Vali Sonel’e sarılarak teşekkür eden vatandaşlar mutluluklarını gizleyemedi. 

“Halk Günü”ne gelen vatandaşlara alışveriş kartı, gıda paketi, maddi destek, sağlık yardımı, tedavi masrafları başta olmak üzere tüm yardımların yapıldığını söyleyen Vali Sonel, “Hem devletimizin hem de hayırsever iş insanlarımızın katkıları ile sizlere destek de bulunuyoruz”dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

“Vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermek için buradayız. Valiliğimizin, bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızın vatandaşa kapısı her daim açıktır” diyen Vali Tuncay Sonel, “Devlet olarak elimizden gelen tüm çabayı vatandaşlarımız için sarf etmeye özen gösteriyoruz. Her hafta düzenli olarak yaptığımız   halk günü toplantılarında yöre insanımızın mutlu ayrılması önemli”

diye konuştu. “Halk Günü”nden memnun bir şekilde ayrılan vatandaşlar Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, “Allah sizlerden razı olsun. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin” diyerek, duygularını dile getirdiler. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika