Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Vali Sonel, “Tüm Vatandaşlarımıza Kapımız Açık” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2038 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Vali Sonel, “Tüm Vatandaşlarımıza Kapımız Açık”

05 Ağustos 2023 - 27 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Vali Sonel, “Tüm Vatandaşlarımıza Kapımız Açık”
Vali Sonel, “Tüm Vatandaşlarımıza Kapımız Açık”

Vali Tuncay Sonel, Ordu’da göreve başladığı günden bugüne her hafta Çarşamba günleri düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.

Eski Valilik binasında düzenlenen “Halk Günü” toplantısında, yöre insanımızla bir araya gelen Vali Sonel, sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen 537 vatandaşımızı dinleyerek, talepleri yerine getirme gayretinde oldu.

Her fırsatta vatandaşlarımızla iç içe olmaya, karşılaştıkları sorun ve sıkıntıların giderilmesine, ihtiyaçlarının karşılanmasına özen gösteren Vali Sonel, düzenlediği “Halk Günü” toplantısında da deprem bölgesinden gelen, yetim, öksüz, engeli olan, yaşlı, çocuklu aileler ve sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini dinledi. Çocuklara da çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.

Vali Sonel, doğuştan işitme kaybı yaşayan 6 aylık Eren bebek ile eğitim, sağlık, sosyal yardım talepleri başta olmak üzere her konuda sıkıntılarını anlatan vatandaşların sorunlarının ivedilikle çözüme kavuşturulmasını sağladı.

Vali Sonel, ”Tüm vatandaşlarımıza kapımız açık. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermeye, taleplerini yerine getirmeye gayret ediyoruz. 3 yılı aşkın süredir yapmakta olduğumuz halk günü toplantılarımızı devam ettiriyoruz. Devletimiz ve hayırsever dostlarımızın katkılarıyla eğitim, sağlık yardımı, tedavi masrafları, gıda paketleri, alışveriş kartlarını yöre insanımıza  takdim ediyoruz” dedi.

Vali Sonel, vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen bazı taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözümü için de toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine talimat verdi.

“Halk günlerinde bizlere söz vererek talep ve sıkıntılarımızı dinleyen Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e çok teşekkür ediyoruz” diyen vatandaşlar, ”Allah razı olsun Sayın Valimizden. Kendisine her zaman rahatlıkla ulaşabiliyor,  sorunlarımızı iletebiliyoruz. Allah Devletimize zeval vermesin” şeklinde konuştular ve duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika