Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Yaş meyve ve sebze satıcıları bir hafta süre istedi - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 30.9096 / Satış : 30.9652
Euro : Alış : 33.3931 / Satış : 33.4533
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Yaş meyve ve sebze satıcıları bir hafta süre istedi

17 Mart 2020 - 205 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Yaş meyve ve sebze satıcıları bir hafta süre istedi
Yaş meyve ve sebze satıcıları bir hafta süre istedi

Çarşamba günleri tezgah açan yaş sebze ve meyve satıcıları Koronavirüs tedbirleri kararı dolayısıyla Tabakhane Deresi kenarına taşınma kararının bir hafta ertelenmesini istedi.

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun Koronavirüs tedbirleri kararı dolayısıyla yaş sebze ve meyve pazarının Tabakhane Deresi kenarına kurulması kararı alındı.

Çarşamba günleri tezgah açan yaş sebze ve meyve satıcısı esnaflarKoronavirüs tedbirleri kararı dolayısıyla Tabakhane Deresi kenarına taşınma kararına tepki göstererek, Ünye Cumhuriyet Meydanında bir araya geldiler. Esnaflar, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Ünye Belediye Başkanıyla görüşerek uygulamanın bir hafta ertelenmesini istedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Harun Güdek, Seyyar Sebzeciler Derneği Başkanı Abdullah Kisbet ve pazarcı esnaflarıyla bir araya gelerek konu hakkında durum değerlendirmesinde bulundu.

Tabakhane Deresi kenarında izin verilen yaş sebze ve meyve pazarının kurulacağı alan incelendi.

Ardından bir araya gelen yaş sebze meyve satıcıları, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Ünye Belediye Başkanıyla görüşerek bu hafta mevcut yerde Pazar kurulacak gibi hazırlık yaptıklarını ifade ederek ve tedbir alacakları sözünü vererek uygulamanın bir hafta ertelenmesini istedi.

Ünye KENT Haber

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika