Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
YAYLANIN AÇIK AVM’SİNE İLGİ ARTTI - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.0020 / Satış : 27.0507
Euro : Alış : 28.7571 / Satış : 28.8090
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

YAYLANIN AÇIK AVM’SİNE İLGİ ARTTI

02 Temmuz 2022 - 65 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»YAYLANIN AÇIK AVM’SİNE İLGİ ARTTI
YAYLANIN AÇIK AVM’SİNE İLGİ ARTTI

YERLİ VE YABANCI TURİSTLERDEN ÇAMBAŞINA TAM NOTBAŞKAN GÜLER: “ORDU’DA TURİZM HAMLESİNE DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından Ordu’nun gözde turizm merkezlerinden olan Çambaşı Yaylası’nın cazibesi artırıldı. Yaylada yapılan cephe iyileştirme çalışmaları hem esnafın hem de turistlerin beğenisini kazandı.Yayla merkezinde 62 adet binada uygulanan dış cephe iyileştirme çalışması, yaylanın çehresini değiştirdiği gibi, yaylaya olan ilgiyi de artırdı. Yapılan çalışmaların turizmde hareketlilik sağladığına dikkat çeken yayla esnafı ve vatandaşlar, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKAN GÜLER: “ÇAMBAŞI YAYLASININ CAZİBESİ ARTTI

”Ordu Büyükşehir Belediyesi, DOKA (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı) iş birliğiyle hayat bulan proje kapsamında yaylanın yöresel kimliğine uygun bir çalışma ortaya konulduğunu ifade eden Başkan Güler, gerçekleştirilen dış cephe iyileştirme çalışmasının Çambaşı yaylasına olan ilgiyi artırdığını söyledi.Başkan Güler, “72 obası ve 100 bin dönümlük alanı ile Türkiye’nin en geniş yaylalarından birisi olan Çambaşı Yaylası’nda 62 binanın dış cephesini iyileştirerek yaylanın güzelliğine güzellik katan bir görünüm sağladık. Yaptığımız bu çalışma ile yaylamıza olan ilgi arttı. Yerli ve yabancı binlerce turist yaz-kış demeden buralara geliyor. Yapılan çalışmadan esnaflarımız ve ziyarete giden vatandaşlarımız oldukça memnun. Ayrıca şehir merkezine olan araç trafiğini de kapatarak vatandaşların rahat yürüyüş ve alış veriş yapmalarını sağladık. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak turizm alanında çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN GÜLER’E VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Kabadüz ilçesi Çambaşı yaylasında yapılan çalışmadan memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, “Öncelikle Çambaşı yaylasına böyle güzel dokunuş yaptığı için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’i kutluyoruz. Yaylamız çok güzel oldu. Daha önce dökülen binalar vardı. Artık modern ve yaylamıza yakışır yapılar ortaya çıktı. Çok da güzel oldu. Hem bizler hem de buraya gelen insanlar bu çalışmadan çok mutlular. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz ”diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika