Dolar : Alış : 18.7853 / Satış : 18.8191
Euro : Alış : 20.4931 / Satış : 20.5301
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1726 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

Yedaş Ünye İşletme Müdürlüğüne Atanan Niyazi Bilgi Göreve Başladı

17 Nisan 2019 - 263 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»Yedaş Ünye İşletme Müdürlüğüne Atanan Niyazi Bilgi Göreve Başladı
Yedaş Ünye İşletme Müdürlüğüne Atanan Niyazi Bilgi Göreve Başladı

İlk 10 yılı Ordu ve genelinde, son 31 yılı bilfiil Ünye de olmak üzere toplam 41 yıl süren başarılı hizmetin sonunda emekliye ayrılan Yedaş Ünye İşletme müdürü Ali Kemal Yılmaz’dan boşalan göreve son 5 yıldır Fatsa Yedaş Müdürü olarak görevini sürdüren Niyazi Bilgi atanarak göreve başladı.

Edinilen bilgiye göre,1982 yılında Ünye de dünyaya gelen Niyazi Bilgi, İlkokulu Ünye Kaledere ilkokulunda, Ortaokulu, babası Yaşar Bilgi’nin öğretmen olması sebebi ile tayin olduğu Yozgat’ta, lise öğrenimini Ünye Süper Lisesinde tamamladı.

Lise sonrası girdiği Üniversite sınavında kazandığı Dumlupınar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında mezun olan Niyazi Bilgi 2007 yılında kısa dönem vatani görevini Ankara’da tamamladıktan sonra ilk iş hayatına Bursa İnegöl’de özel bir fabrikada mühendis olarak başladı.
Özel sektörde 1 yıl çalıştıktan sonra Elektrik dağıtım sektörüne geçiş yaparak Uludağ Elektrik Dağıtım A.S bünyesinde Balıkesir ili Edremit Elektrik Arıza Mühendisi olarak göreve başladığı Uludağ Elektrik Dağıtım A.S 3 yıl başarıyla görev yaptıktan sonra Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.S’yi tercih ederek memleketi Ünye’ye dönüş yaptı. 2011–2014 yılları arası Ünye Yedaş işletme müdürlüğünde dağıtım şefi olarak başarılı hizmetlere imza atan Niyazi Bilgi terfi ederek 2014 yılında Fatsa Yedaş İşletme Müdürü olarak göreve başladı.

Son 5 yıldır Fatsa Yedaş Müdürü olarak başarılı hizmetlere imza atan Niyazi Bilgi, Ünye Yedaş işletme Müdürü Ali Kemal Yılmaz’ın emekli olması üzerine boşalan bu göreve getirildi.

Elektrik dağıtım sektöründe 12 yıllık tecrübesi bulunan ve aldığı her görev sonrası kariyer basamaklarını emin adımlarla ilerleyerek yükselen Ünye’nin yetiştirdiği ve 2008 yılında hayatını birleştirdiği Görsel Sanatsal Öğretmeni Gülşah Bilgi ile evli Eymen ve Egemen adında 2 erkek evlat sahibi Yedaş Ünye işletme müdürü Niyazi Bilgi’ye yeni görevi ve görev yeri memleketi Ünye dede başarılar dileriz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika