Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
BAŞKAN SOBİ’DEN TURİZM HAFTASI AÇIKLAMASI - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 27.0020 / Satış : 27.0507
Euro : Alış : 28.7571 / Satış : 28.8090
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1969 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

BAŞKAN SOBİ’DEN TURİZM HAFTASI AÇIKLAMASI

15 Nisan 2019 - 263 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»BAŞKAN SOBİ’DEN TURİZM HAFTASI AÇIKLAMASI
BAŞKAN SOBİ’DEN TURİZM HAFTASI AÇIKLAMASI

15-22Nisan Turizm Haftasının, öncelikle Ünye turizmine ve tüm işletmecilerimize hayırlı ve bol kazançlı sezon olmasını temenni ediyorum.

Derneğimizi kurduğumuz 2005 yılından buyana yaptığımız tüm faaliyet ve çalışmalarımızda hazırladığımız raporlarda sektörümüzün kronikleşmiş sorunlarının kesin çözüme kavuşturulması için mücadele ettik. Özellikle oteller bölgemizin en önemli ve aciliyet Arz eden iki sorunundan biri, kanalizasyon altyapısının bitirilmesi ve deniz tahribatının önüne geçilmesi için dalga kıran yapılması önem arz etmektedir. Bunun yanında kentimizin giriş kapısı pozisyonunda bulunan Batı girişimizin acilen SARI BANT uygulaması ile kentimize ulaşımın kolaylaştırılması, çöp alanının rehabilitasyonu, Çınarsuyu tesislerinin eski vizyonuna kavuşturularak, kamp, karavan, AQUA park ve mavi bayraklı plajla eski ihtişamına kavuşturulmalıdır. Kent içi ve kent dışı turistik, tarihi ve kültürel değerlerimizin yön tabelaları yapılması gerekiyor. Asarkaya Kent Ormanımızın ve At Hanının anayol giriş ve yön tabelaları yenilenerek sahaların yeni sezona hazırlanması gerekmektedir. Yıllardan beridir talep ettiğimiz TURİZM ZABITASInın bu TURİZM sezonunda hayata geçirilmesini bekliyoruz. Devletimizin son yıllarda yaptığı desteklemelerin doğru planlanmadığını ve sahanın gerçek sahipleri olan turizm sektörünün istek, beklenti ve taleplerini karşılamadığını düşünüyoruz. Tüm bu sorunların kesin çözümü olan KORUMALI TURİZM MASTER PLANI ”nın aciliyetle hayata geçmesi sektörün ve Ordu Turizminin sürdürülebilirliği açısından hayatı önem taşımaktadır.
2019 Turizm sezonunun tüm sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika