Dolar : Alış : 8.3229 / Satış : 8.3379
Euro : Alış : 9.8906 / Satış : 9.9084
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 25 Kategoride 1267 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

ODÜ Ünye Yerleşkesi projesi tamamlandı

10 Haziran 2020 - 135 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»ODÜ Ünye Yerleşkesi projesi tamamlandı
ODÜ Ünye Yerleşkesi projesi tamamlandı

Ünye eski havaalanı sahasında kurulacak olan Ordu Üniversitesi Ünye Yerleşkesindeki yapılanma yerleşim projesi tamamlandı.

Alan içinde yapılacak fakülte binalarından birini yapma sözü veren Ünyeliler bina projesi kendilerine ulaştığında inşaata başlayacak.

Ünye Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis toplantısında gündem dışı söz alan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, eski Ünye Havaalanında kurulacak olan ODÜ Ünye Yerleşke alanındaki yapılaşma proje çalışmalarında sona gelindiğini söyledi. 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı konuyla ilgili yaptığı konuşmasında; “Ordu Üniversitesi Ünye Yerleşkesi ile ilgili yerleşke alanı proje çalışması yapıldı ve son aşamada. Aynı zamanda da bizim yerleşke yapılaşma projesi sonrasında yerel yönetim, sanayicilerimiz, işadamlarımız, STK’lar olarak birlikte bir fakülte binasını üniversiteye kazandıracağımız sözünü vermiştik. Proje çalışması bittiğinde ve bize yapacağımız fakülte binasının yeri gösterilip projesi verildiğinde hep birlikte harekete geçerek fakülte binamızı yapacağız” dedi. Ünye KENT Haber

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika