Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home/u6905546/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
TAVLI, “MEVLID-I NEBI HAFTASI BIRLIK, BARIŞ VE KARDEŞLIĞE YATIRIM HAFTASIDIR” - Ünye Haber Takip
Dolar : Alış : 32.4551 / Satış : 32.5136
Euro : Alış : 34.6559 / Satış : 34.7183
Ünye Haber Takip Gazetesi
HAVA DURUMU
hava durumu

unye

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 2191 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Ünye Haber Takip Gazetesi

TAVLI, “MEVLID-I NEBI HAFTASI BIRLIK, BARIŞ VE KARDEŞLIĞE YATIRIM HAFTASIDIR”

15 Nisan 2019 - 294 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yerel»TAVLI, “MEVLID-I NEBI HAFTASI BIRLIK, BARIŞ VE KARDEŞLIĞE YATIRIM HAFTASIDIR”
TAVLI, “MEVLID-I NEBI HAFTASI BIRLIK, BARIŞ VE KARDEŞLIĞE YATIRIM HAFTASIDIR”

14-20 Nisan Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla yazılı basın açıklaması yapan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bu haftanın birlik, barış ve kardeşliğe yatırım haftası olduğunu söyledi.

Milletimizi millet yapan ve bu aziz milletin her ferdini bir araya getiren en büyük sevginin, Vatan, Din ve Peygamber sevgisi olduğunu ifade eden Başkan TAVLI, Peygamber Efendimizin (S.A.V) hayatının sadece Müslümanlar için değil, tüm insanlık âlemi için bir ders niteliğinde olduğunu söyledi.

İçinden geçmekte olduğumuz hassas zaman diliminde Hazreti Muhammed’in yaşantısını ve İslam dinimizin hükümlerini kılavuz olarak görmenin herkes için vazgeçilmez bir yaşam haritası olması gerektiğini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bu noktada gösterilecek manevi çabanın bireysel aydınlanmanın önünü açacağını kaydetti.

 

Hem yurdumuzun dört bucağı hem de yurt dışındaki millet varlığımız için Mevlid-i Nebi Haftası’nın, Hazreti Peygamber’in (S.A.V) sünneti ışığında milli ve manevi değerlerimizi güçlendiren, ufkumuzu tazeleyen, kimliğimizi pekiştiren, asimilasyonu önleyen, birliğe, barışa ve kardeşliğe yatırım yapan bir hafta olduğunu vurgulayan Başkan Tavlı, bu nedenle iyi değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Mevlid-i Nebi Haftası’nın başta İslam âlemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika